Členové kapely

Kapela

Bicí: Roman Cimbulka - absolvoval studium na obchodní škole, dálkově vystudoval teologii. Po delší odmlce se vrátil do klubů, kde kdysi hrával (Ex Kovošrot, Nové sady a JOMI Kvintet). Po obědě spí. Hraje na různé bicí sady, užívá činely Zildjian a paličky RZ. Má rád oplatky (Tama, Yamaha, Pearl, Opavia). Nemusí mít TUC-TUC-TUC-TUC, ovšem dobrou synkopou nepohrdne.

Baskytara: Jakub Černý - počítačový nadšenec. Hraje na basu Yamaha přes aparát Trace Elliot. Kromě programování se zabývá též zvukovou a nahrávací technikou.

Elektrická kytara: Marek Šrámek - po strojní průmyslovce vystudoval teologii. Původně hrával na klavír. Poté, co se nadchl pro Nuno Bettencourta, rozhodl se zaměřit výhradně na elektrickou kytaru. Hraje na Fender Stratocaster přes kombo Fender. Je autorem některých textů a aranžoval všechny naše skladby, do nichž vždy propašuje nepřeberné množství triol, synkop, arytmií (naštěstí ne srdečních) apod.

Elektrická kytara 2: Tereza Štolbová - nejnovější posila kapely.

Zpěv: Tomáš Kučera - povoláním učitel dějin umění. Hraje na Kohouta a Kočku, během koncertu většinou nebývá zraněno žádné zvíře. Má extrémně velkou spotřebu brýlí. Je autorem mnohých textů kapely. Zvláštní znamení - žlutá.

Na obrázku je s akustickou kytarou i bývalý člen kapely Dan Šrámek. Podílel se na albech Barvy i 500MB.