Členové kapely - Terka

Terka Tímto článkem zahajujeme sérii, ve které se postupně představí členové kapely. Jako první dostala prostor nejnovější posila Prorocku — kytaristka Terka Štolbová.

Někdy si tak říkám… kdyby moje kytary uměly mluvit, co by o mně mezi sebou asi vyprávěly…

….hele, posuň se trochu, tlačí mě krk. Víš, že už nejsem nejmladší…

Vždyť se snažím. Můžu snad za to, že mě sem včera večer tak pohodila? Po tak náročném večeru bych čekal trochu soucitu.

A kde jste vlastně byli? Já už tady ležím nejmíň měsíc. Od tý doby, co jí zase začala škola je konec se všema víkendama venku u ohně, uprostřed lesa a hvězdy nad hlavou… stejně se blíží zima a já tu budu hnít v koutě.

Ale ale, vždyť to nebude tak hrozný, víš, že ve městě dlouho nevydrží… abys věděla, v létě zas skoro nesáhla na mě. Vždycky přijede celá umouněná, s velkým batohem na zádech, nejdřív se žene na záchod, potom do kuchyně, sní na co přijde, pak stráví hodinu v koupelně a když už to konečně vypadá, že na mě přijde řada…. no co ti mám povídat, usne!

A pak kdo si stěžuje… Můžu já za to, že ta holka tak ráda leze po horách? Ještě, že od tý doby, co s těma ostatníma bláznama překračujou výšky 3000m už ani nepřemýšlí o tom, že by mě vzala s sebou. Jsem sice docela outdoorová kytara, ale co je moc, to je moc…

Tak vidíš, buď ráda, že tě šetří. Zato včera….. včera večer jsme skoro po půlroce zase stáli na pódiu. Už mi to fakt chybělo. Bál jsem se, že už to s náma úplně zabalila, nejdřív to tak nedobře dopadlo s minulou kapelou, a pak do toho přišly bakalářský zkoušky ve škole…

Jo jo, to byly dlouhý tři měsíce, ještě, že už je to za náma. Ale neodbočuj pořád, s kým jste to teda včera hráli??

mmmm… takový týpci, jeden zpívá a píše texty a šlape po brejlích, druhej bubnuje, třetí hraje na basu a čtvrtej vymýšlí co ti tři budou hrát, aby to ladilo dohromady, ale zase ne moc, a taky hraje na kytaru a někdy i zpívá…no, chvíli nám trvalo, než jsme se v tom vyznali…. ale hraje jim to pěkně. Vlastně hraje nám to pěkně… A abych nezapomněl, říkaj si PROROCK.

Tady ještě několik fotografií — komentáře k nim najdete vždy v detailu.

Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka Terka

blackjam – 24 Listopad, 2005 – 00:20